;







;

Kijk even na of alle gegevens werden ingevuld. Aanvullingen kunnen verstuurd worden via het formulier.

Mocht er een fout geslopen zijn in de schrijfwijze van je naam, email of GSM nummer, laat het dan ook even weten via onderstaand formulier.

Organisatie


Thilemans Stefan

stefan.thilemans1@telenet.be

0496/92.72.92 


Wim Anthonissen

anthonissen.wim@outlook.com

0475/48.66.77 



Eric Bosmans

ericbosmans1@gmail.com

0486/05.30.21


Griet Van Doorslaer

grietvd@hotmail.com

0496/90.75.29 

Catering


Griet Steemans

chef kok



To Blommé

service



Kim Elsermans

chef kok



Peter Raemaekers

bar


Deelnemers

Henri Bollen

henri.bollen@telenet.be

0477/78.96.96

Monique Van den Eynde

monique_vde_5@hotmail.com

0486/08.24.90

Frank Van den Heuvel

frank.vandenheuvel@icloud.com

0477/34.47.48

Ann Maertens

anneke.maertens@telenet.be

0478/39.98.45

Mario Vandeweyer

mario.vandeweyer@gmail.com

0493/39.44.18

Nancy Lardinois

mario.vandeweyer@gmail.com

0473/93.81.58

Hendrieke Hetebrij

hendriekeschepers@hotmail.com

0493/52.40.49

Matthias Schepers

matthiasschepers@skynet.be

0472/32.75.77

Martine Evers

martine_evers2@hotmail.com

0031/64.54.54.868

Gijs Rikken

gijsrikken@mvrdv.com

0031/64.54.56.301

Sandra Evers

san_evers@hotmail.com

0490/43.34.76

Wout Cnops

wout.cnops@telenet.be

0475/94.51.63

Wiesje Lebon

wiesje.lebon@hotmail.com

0474/24.08.06

Chris Ruggenberg

chrisruggenberg@hotmail.com

0031/63.87.40.366

Jan Van den Eynde

jan.van.den.eynde4@telenet.be

0472/40.02.99

Myriam Geens

my.68@live.be

0475/87.85.49

Marie-Louise van Camp

ml.vancamp@hotmail.com


0472/80.02.65

Kris van Campen

Kris.vancampen@telenet.be


0476/48.35.63

René van Campen

rene.vancampen@notaris-celis-brasschaat.be

0476/17.13.25

Tacco Van den Heuvel

taccovandenheuvel@gmail.com


0478/09.25.80

Roos den  Hartog

rozemarijn_denhartog@live.nl

0483 /40.93.66

Saskia Meir       

saskia.meir@telenet.be

     0476/79.94.37

Gaby Van Woensel

gaby.van.woensel@telenet.be

0477/37.05.19

Jef de Belder

jef_debelder@hotmail.com

0495/93.80.64

Valérie Wauters

valerie.wauters@outlook.be

0472/07.32.92

Wim Bosmans

bosmans_-wim@hotmail.com

     0472/06.69.15

Hans Heyrman

hansheyrman@hotmail.com

0473/88.10.61

Phaedra Bastine 

phaedrabastine@hotmail.com

    0497/70.56.62