;







;

Kijk even na of alle gegevens werden ingevuld. Aanvullingen kunnen verstuurd worden via het formulier.

Mocht er een fout geslopen zijn in de schrijfwijze van je naam, email of GSM nummer, laat het dan ook even weten via onderstaand formulier.

Organisatie


Thilemans Stefan

stefan.thilemans1@telenet.be

0496/92.72.92 


Wim Anthonissen

anthonissen.wim@outlook.com

0475/48.66.77 



Eric Bosmans

ericbosmans1@gmail.com

0486/05.30.21


Griet Van Doorslaer

grietvd@hotmail.com

0496/90.75.29 

Catering


Griet Steemans

chef kok



To Blommé

service



Kim Elsermans

chef kok



Peter Raemaekers

bar


Deelnemers / Teams

Frank Van den Heuvel

Narcosleider "De Lijn"

frank.vandenheuvel@icloud.com

0477/34.47.48

Hendrieke Hetebrij

"De Lijn"

hendriekeschepers@hotmail.com

0493/52.40.49

Monique Van den Eynde

"De Lijn"

monique_vde_5@hotmail.com

0486/08.24.90

Jan Van den Eynde

"De Lijn"

jan.van.den.eynde4@telenet.be

0472/40.02.99

Wim Bosmans

Narcosleider " De roze olifantjes"

bosmans_-wim@hotmail.com

     0472/06.69.15

Kris van Campen

" De roze olifantjes" 

Kris.vancampen@telenet.be

0476/48.35.63

Matthias Schepers

" De roze olifantjes" 

matthiasschepers@skynet.be

0472/32.75.77

Saskia Meir       

" De roze olifantjes" 

saskia.meir@telenet.be

     0476/79.94.37

Myriam Geens

Narcosleider " Weed"

my.68@live.be

0475/87.85.49

Ann Maertens

" Weed"

anneke.maertens@telenet.be

0478/37.98.45

Hans Heyrman

" Weed"

hansheyrman@hotmail.com

0473/88.10.61

Jef de Belder

" Weed"

jef_debelder@hotmail.com

0495/93.80.64

Sandra Evers

Narcosleider " El Grupo Sombra"

san_evers@hotmail.com

0490/43.34.76

Marie-Louise van Camp

" El Grupo Sombra"

ml.vancamp@hotmail.com

0472/80.02.65

Chris Ruggenberg

" El Grupo Sombra"

chrisruggenberg@hotmail.com

0031/63.87.40.366

Michael Briesen

" El Grupo Sombra"

Mfbriesen@gmail.com 

0031/65.79.32.394

Wout Cnops

wout.cnops@telenet.be

Narcosleider " Yaramis-clan"

0475/94.51.63

Phaedra Bastine 

phaedrabastine@hotmail.com

" Yaramis-clan"

    0497/70.56.62

Valérie Wauters

valerie.wauters@outlook.be

 " Yaramis-clan"

0472/07.32.92

Gijs Rikken

gijsrikken@mvrdv.com

" Yaramis-clan"

0031/64.54.56.301

Wiesje Lebon

wiesje.lebon@hotmail.com

0474/24.08.06

Henri Bollen

henri.bollen@telenet.be

0477/78.96.96

Roos den  Hartog

rozemarijn_denhartog@live.nl

0483 /40.93.66

Gaby Van Woensel

gaby.van.woensel@telenet.be

0477/37.05.19

Tacco Van den Heuvel

taccovandenheuvel@gmail.com


0478/09.25.80

Mario Vandeweyer

mario.vandeweyer@gmail.com

0493/39.44.18

Martine Evers

martine_evers2@hotmail.com

0031/64.54.54.868

René van Campen

rene.vancampen@notaris-celis-brasschaat.be

0476/17.13.25